Belek, Tyrkia
Den finnes mange grunner til å legge treningsleiren sin til Tyrkia. 5-stjerners hotell, sol, blått hav, nydelige strender og ypperlige treningsfasiliteter.
Gloria Sports Arena (GSA) åpnet dørene i 2015 og har topp moderne fasiliteter. Det er det største sportsanlegget i Tyrkia, med flere idrettsfasiliteter for bl.a. svømming, badminton, basket, turn, fotball, golf, tennis, friidrett osv.
5-stjerners innkvartering i 3-sengsrom, dobbeltrom eller enkeltrom med dusj/WC. Rommene har TV, telefon, sikkerhetsboks, aircondition, minibar, hårføner, Wi-Fi og balkong/terrasse. Det serveres buffetmåltider på hotellet.
Trening foregår i oppvarmet 50-meters utendørsbasseng med olympiske mål og 10 baner. Det finnes også 50-meters innendørsbasseng, samt 25-meters utendørsbasseng på området. Det er treningsstudio med apparater og frie vekter på anlegget.
Pris på forespørsel.